BZX84W-C33X
BZX84W-C33X NEXPERIA
2621301.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX84W-C33X - Zener-Diode, 33 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Verlustleistung: 275mW
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: BZX84W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 33V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - BZX84W-C33X - Zener-Diode, 33 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 275mW, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: BZX84W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 33V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції BZX84W-C33X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84W-C33X BZX84W-C33X Виробник : NEXPERIA 2621301.pdf Description: NEXPERIA - BZX84W-C33X - Zener-Diode, 33 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Verlustleistung: 275mW
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: BZX84W
Zener-Spannung, nom.: 33V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
BZX84W-C33X BZX84W-C33X Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84W_SER.pdf Description: DIODE ZENER 33V 275MW SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Part Status: Active
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23.1 V