Продукція > ONSEMI > BZX85C15-T50R
BZX85C15-T50R
BZX85C15-T50R ONSEMI
BZX85C3V3-D.PDF
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - BZX85C15-T50R - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 63000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 1W DO41, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-41, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 10.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX85C15-T50R BZX85C15-T50R Виробник : onsemi BZX85C3V3-D.PDF Description: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-41
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 10.5 V
Кількість Ціна
BZX85C15-T50R BZX85C15-T50R Виробник : ON Semiconductor bzx85c3v3-d.pdf Diode Zener Single 15V 5% 1300mW 2-Pin DO-41 T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-41
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Мінімальне замовлення: 17
BZX85C15-T50R BZX85C15-T50R Виробник : onsemi BZX85C3V3-D.PDF Zener Diodes 15V 1W Zener
Мінімальне замовлення: 17
Мінімальне замовлення: 33
BZX85C15_T50R BZX85C15_T50R Виробник : Fairchild Semiconductor BZX85C10.pdf Description: DIODE ZENER 15V 1W DO41
товару немає в наявності
BZX85C15-T50R Виробник : ONSEMI BZX85C.PDF Category: THT Zener diodes
Description: Diode: Zener; 1.3W; 15V; reel,tape; DO41; single diode; BZX85C
Type of diode: Zener
Power dissipation: 1.3W
Zener voltage: 15V
Case: DO41
Mounting: THT
Tolerance: ±5%