Продукція > NEXPERIA > BZX884-B56,315
BZX884-B56,315
BZX884-B56,315 Nexperia
bzx884_bc_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 56V 2% 200Ohm 250mW Automotive AEC-Q101 2-Pin DFN T/R
на замовлення 22326 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 770
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 56V 250MW DFN1006-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-B56,315 BZX884-B56,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 56V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
BZX884-B56,315 BZX884-B56,315 Виробник : Nexperia bzx884_bc_ser.pdf Zener Diode Single 56V 2% 200Ohm 250mW Automotive AEC-Q101 2-Pin DFN T/R
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Max: 250 mW