Продукція > NEXPERIA > BZX884-C36,315
BZX884-C36,315
BZX884-C36,315 Nexperia
bzx884_bc_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 36V 5% 90Ohm 250mW Automotive AEC-Q101 2-Pin DFN T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 36V 250MW DFN1006-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25.2 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-C36,315 BZX884-C36,315 Виробник : Nexperia bzx884_bc_ser.pdf Zener Diode Single 36V 5% 90Ohm 250mW Automotive AEC-Q101 2-Pin DFN T/R
Кількість Ціна
BZX884-C36,315 BZX884-C36,315 Виробник : Nexperia BZX884_BC_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-882 .25W 36V
Мінімальне замовлення: 20
BZX884-C36,315 BZX884-C36,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 36V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25.2 V
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW