BZX884-C39,315
BZX884-C39,315 Nexperia USA Inc.
BZX884_BC_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 39V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 39V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-C39,315 BZX884-C39,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 39V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW