BZX884-C47,315
BZX884-C47,315 Nexperia USA Inc.
BZX884_BC_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 47V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 5165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 47V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 170 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 32.9 V, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції BZX884-C47,315
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-C47,315 BZX884-C47,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 47V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW