Продукція > NEXPERIA > BZX884-C62,315
BZX884-C62,315
BZX884-C62,315 NEXPERIA
PHGLS19465-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX884-C62,315 - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 70000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 62V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V, Impedance (Max) (Zzt): 215 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 43.4 V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-C62,315 BZX884-C62,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 62V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V
Impedance (Max) (Zzt): 215 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 43.4 V
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Max: 250 mW