Продукція > NEXPERIA > BZX884-C68,315
BZX884-C68,315
BZX884-C68,315 Nexperia
BZX884_BC_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 8519 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 68V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V, Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V.
Інші пропозиції BZX884-C68,315
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884-C68,315 BZX884-C68,315 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884_BC_SER.pdf Description: DIODE ZENER 68V 250MW DFN1006-2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V
Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V
на замовлення 1 шт:
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW