Продукція > NEXPERIA > BZX884S-C51YL
BZX884S-C51YL
BZX884S-C51YL Nexperia
BZX884S_SER-1894300.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes BZX884S-C51/SOD882BD/XSON2
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 51V 365MW DFN1006BD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5.88%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006BD-2, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V.
Інші пропозиції BZX884S-C51YL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX884S-C51YL BZX884S-C51YL Виробник : Nexperia USA Inc. BZX884S_SER.pdf Description: DIODE ZENER 51V 365MW DFN1006BD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5.88%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006BD-2
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5.88%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 365 mW