BZY55B27 RYG
BZY55B27 RYG Taiwan Semiconductor
16272064038822548bzy55b2v420series_c1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 27V 2% 80Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Написати відгук
Інші пропозиції BZY55B27 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55B27 RYG BZY55B27 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55B2V4%20SERIES_C1612.pdf Description: DIODE ZENER 27V 500MW 0805
товару немає в наявності
BZY55B27 RYG BZY55B27 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55B2V4_SERIES_C1612-1918068.pdf Zener Diodes 500mW, 2%, Small Signal Zener Diode