BZY55B36 RBG
BZY55B2V4 SERIES_D2301.pdf
Код товару: 216369
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55B36 RBG BZY55B36 RBG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55B2V4 SERIES_D2301.pdf Zener Diodes 500mW, 2%, Small Signal Zener Diode
на замовлення 9900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
BZY55B36 RBG BZY55B36 RBG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55B2V4 SERIES_D2301.pdf Description: DIODE ZENER 36V 500MW 805
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: 0805
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 27 V
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Тумблер SPDT TSM102A2
1885461283_1885461283.png
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
Група: Тумблери
Монтаж: THT
Габарити: 13,2x7,9x9,5 mm
Довжина штока: 11 mm
Опис Опис: ON-ON
Кількість положень: 2
Навантажувальна здатність: 3 A / 250 VAC