BZY55B3V6 RYG
BZY55B3V6 RYG Taiwan Semiconductor
16272064038822548bzy55b2v420series_c1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 3.6V 2% 85Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Написати відгук
Інші пропозиції BZY55B3V6 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55B3V6 RYG BZY55B3V6 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55B2V4%20SERIES_C1612.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 500MW 0805
товару немає в наявності
BZY55B3V6 RYG BZY55B3V6 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55B2V4%20SERIES_C1612-1139923.pdf Zener Diodes Zener 500mW 2% 3v6