BZY55B6V2 RYG
BZY55B6V2 RYG TAIWAN SEMICONDUCTOR
BZY55B2V4%20SERIES_C1612.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 6.2V; SMD; reel,tape; 0805; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 6.2V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Kind of package: reel; tape
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Semiconductor structure: single diode
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 6.2V; SMD; reel,tape; 0805; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 6.2V, Mounting: SMD, Tolerance: ±2%, Kind of package: reel; tape, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Semiconductor structure: single diode.
Інші пропозиції BZY55B6V2 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55B6V2 RYG BZY55B6V2 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor 16272064038822548bzy55b2v420series_c1612.pdf Zener Diode Single 6.2V 2% 10Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
товару немає в наявності
BZY55B6V2 RYG BZY55B6V2 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55B2V4%20SERIES_C1612.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW 0805
товару немає в наявності
BZY55B6V2 RYG BZY55B6V2 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55B2V4%20SERIES_C1612-1139923.pdf Zener Diodes Zener 500mW 2% 6v2