BZY55C12 RBG
BZY55C12 RBG Taiwan Semiconductor
BZY55C2V4%20SERIES_E2301.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
на замовлення 24838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 500MW 805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: 0805, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9.1 V.
Інші пропозиції BZY55C12 RBG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C12 RBG BZY55C12 RBG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_E2301.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW 805
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: 0805
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9.1 V