BZY55C15 RYG
BZY55C15 RYG Taiwan Semiconductor
16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 15V 5% 30Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 500MW 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.
Інші пропозиції BZY55C15 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C15 RYG BZY55C15 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 15V 500MW 0805
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
товару немає в наявності
BZY55C15 RYG BZY55C15 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55C2V4_SERIES_D1612-1918069.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode