BZY55C20 RYG
BZY55C20 RYG Taiwan Semiconductor
16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 20V 5% 55Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
Написати відгук
Інші пропозиції BZY55C20 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C20 RYG BZY55C20 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 20V 500MW 0805
товару немає в наявності
BZY55C20 RYG BZY55C20 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55C2V4%20SERIES_D1612-1138423.pdf Zener Diodes Zener 500mW 5% 20v