BZY55C3V9 RYG
BZY55C3V9 RYG Taiwan Semiconductor
BZY55C2V4_SERIES_D1612-1918069.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
на замовлення 9750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diode Single 3.9V 5% 85Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R.
Інші пропозиції BZY55C3V9 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C3V9 RYG BZY55C3V9 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor 16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf Zener Diode Single 3.9V 5% 85Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
товару немає в наявності
BZY55C3V9 RYG BZY55C3V9 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW 0805