BZY55C3V9
BZY55C3V9 Taiwan Semiconductor
16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 3.9V 5% 85Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW 805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: 0805, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V.
Інші пропозиції BZY55C3V9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C3V9 BZY55C3V9 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_E2301.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW 805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: 0805
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V