BZY55C4V7 RYG
BZY55C4V7 RYG Taiwan Semiconductor
BZY55C2V4_SERIES_D1612-1918069.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
на замовлення 46995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.7V 500MW 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 1 V.
Інші пропозиції BZY55C4V7 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C4V7 RYG BZY55C4V7 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor 16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf Zener Diode Single 4.7V 5% 70Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
товару немає в наявності
BZY55C4V7 RYG BZY55C4V7 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 500MW 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 1 V