BZY55C6V2 RYG
BZY55C6V2 RYG Taiwan Semiconductor
16272065091120022bzy55c2v420series_d1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diode Single 6.2V 5% 10Ohm 500mW 2-Pin Case 0805(2012Metric) T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZY55C6V2 RYG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZY55C6V2 RYG BZY55C6V2 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZY55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW 0805
товару немає в наявності
BZY55C6V2 RYG BZY55C6V2 RYG Виробник : Taiwan Semiconductor BZY55C2V4_SERIES_D1612-1918069.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode