C005YJ0R2PBSTR
C005YJ0R2PBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 0.2PF 16V 01005
на замовлення 2433 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .2pF ThnFlm C005 .02pF Tol.
Інші пропозиції C005YJ0R2PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YJ0R2PBSTR C005YJ0R2PBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.2PF 16V 01005
C005YJ0R2PBSTR C005YJ0R2PBSTR Виробник : AVX AccuP01005-1222649.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .2pF ThnFlm C005 .02pF Tol
C005YJ0R2PBSTR C005YJ0R2PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup01005.pdf Cap Silicon 0.2pF 16V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 01005 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
C005YJ0R2PBSTR C005YJ0R2PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu_P-3077555.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 0.2pF .02pFTol Ultra Mini 01005