Продукція > AVX > C005YJ0R3PBSTR
C005YJ0R3PBSTR
C005YJ0R3PBSTR AVX
AccuP01005-1222649.pdf
Виробник: AVX
Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 0.3pF .02pFTol Ultra Mini 01005
на замовлення 10385 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції C005YJ0R3PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YJ0R3PBSTR C005YJ0R3PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup01005.pdf Cap Silicon 0.3pF 16V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 01005 125°C T/R
товару немає в наявності
C005YJ0R3PBSTR C005YJ0R3PBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.3PF 16V 01005
товару немає в наявності
C005YJ0R3PBSTR C005YJ0R3PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 0.3pF .02pFTol Ultra Mini 01005