C005YJ0R7PBSTR
C005YJ0R7PBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 0.7PF 16V 01005
на замовлення 4895 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .7pF ThnFlm C005 .02pF Tol.
Інші пропозиції C005YJ0R7PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YJ0R7PBSTR C005YJ0R7PBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.7PF 16V 01005
C005YJ0R7PBSTR C005YJ0R7PBSTR Виробник : AVX AccuP01005-1222649.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .7pF ThnFlm C005 .02pF Tol
C005YJ0R7PBSTR C005YJ0R7PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-p.pdf Cap Silicon 0.7pF 16V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 01005 125°C T/R
товару немає в наявності