C005YK0R9PBSTR
C005YK0R9PBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005
на замовлення 4893 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 0.9pF .02pFTol Ultra Mini 01005.
Інші пропозиції C005YK0R9PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YK0R9PBSTR C005YK0R9PBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005
C005YK0R9PBSTR C005YK0R9PBSTR Виробник : AVX AccuP01005-1222649.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 0.9pF .02pFTol Ultra Mini 01005