C005YK1R0PBSTR
C005YK1R0PBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 1PF 16V 01005
на замовлення 3036 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 1pF .02pFTol Ultra Mini 01005.
Інші пропозиції C005YK1R0PBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YK1R0PBSTR C005YK1R0PBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 1PF 16V 01005
C005YK1R0PBSTR C005YK1R0PBSTR Виробник : AVX AccuP01005-1222649.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 1pF .02pFTol Ultra Mini 01005
C005YK1R0PBSTR C005YK1R0PBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup01005.pdf Cap Silicon 1pF 16V 0±60ppm/°C 0.02pF SMD 01005 125°C T/R
товару немає в наявності