C005YK1R2QBSTR
C005YK1R2QBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 1.2PF 16V 01005
на замовлення 4700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1.2pF ThnFlmC005 .03pF Tol.
Інші пропозиції C005YK1R2QBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YK1R2QBSTR C005YK1R2QBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 1.2PF 16V 01005
C005YK1R2QBSTR C005YK1R2QBSTR Виробник : AVX AccuP01005-1222649.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1.2pF ThnFlmC005 .03pF Tol