Продукція > AVX > C005YK1R8QBSTR
C005YK1R8QBSTR
C005YK1R8QBSTR AVX
AccuP01005-1222649.pdf
Виробник: AVX
Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 1.8pF .03pFTol Ultra Mini 01005
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції C005YK1R8QBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YK1R8QBSTR C005YK1R8QBSTR Виробник : AVX Corporation AccuP01005.pdf Description: CAP THIN FILM 1.8PF 16V 01005
товару немає в наявності
товару немає в наявності