C005YK2R2QBSTR
C005YK2R2QBSTR AVX Corporation
Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 2.2PF 16V 01005
на замовлення 4634 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 2.2pF .03pFTol Ultra Mini 01005.
Інші пропозиції C005YK2R2QBSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C005YK2R2QBSTR C005YK2R2QBSTR Виробник : AVX Corporation Ultra-Miniature%2001005%20Size%20Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 2.2PF 16V 01005
C005YK2R2QBSTR C005YK2R2QBSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accup01005.pdf Cap Silicon 2.2pF 16V 0±60ppm/°C 0.03pF SMD 01005 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
C005YK2R2QBSTR C005YK2R2QBSTR Виробник : Kyocera AVX Accu_P-3077555.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 2.2pF .03pFTol Ultra Mini 01005