Продукція > KEMET > C0201C560J3GAC7867
C0201C560J3GAC7867
C0201C560J3GAC7867 KEMET
C0201C560J3GACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF
на замовлення 45000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 56 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0201C560J3GAC7867 C0201C560J3GAC7867 Виробник : KEMET C0201C560J3GACTU Description: CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF