C0201S105M007T
C0201S105M007T Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0201S105M007T C0201S105M007T Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF