Продукція > EYANG TECHNOLOGY > C0201X5R104K160NTA
C0201X5R104K160NTA
C0201X5R104K160NTA EYang Technology
C0201X5R104K160NTA.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: MLCC X5R 100nF 10% 16V 0201 SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 100 nF
на замовлення 900000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLCC X5R 100nF 10% 16V 0201 SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 100 nF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0201X5R104K160NTA Виробник : EYANG C0201X5R104K160NTA.pdf Cap Ceramic 0.1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0201 85C T/R