C0402B105K016T
C0402B105K016T Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201612051329340.2017%20NCC%20Series.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402B105K016T C0402B105K016T Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. 201612051329340.2017%20NCC%20Series.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF