Продукція > DELEVAN > C0402C-1N80J1Y
C0402C-1N80J1Y
C0402C-1N80J1Y Delevan
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 1.04 A
Написати відгук
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, CAPPED, WIR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 1.04 A.
Інші пропозиції C0402C-1N80J1Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C-1N80J1Y C0402C-1N80J1Y Виробник : Delevan Description: ROHS, SURFACE MOUNT, CAPPED, WIR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 1.04 A
товару немає в наявності
C0402C-1N80J1Y Виробник : Delevan 1.8 NH 5%