Продукція > DELEVAN > C0402C-4N70J1Y
C0402C-4N70J1Y
C0402C-4N70J1Y Delevan
c0402-datasheet.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7NH 640MA 130 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 4.7GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 640MA 130 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.028" W (1.19mm x 0.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 4.7GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Інші пропозиції C0402C-4N70J1Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C-4N70J1Y C0402C-4N70J1Y Виробник : Delevan c0402-datasheet.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 640MA 130 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
товару немає в наявності
C0402C-4N70J1Y Виробник : Delevan c0402-datasheet.pdf 4.7 NH 5%