Продукція > TDK > C0402C0G1C030C020BC
C0402C0G1C030C020BC
C0402C0G1C030C020BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 3pF 16Volts C0G +/-0.25pF
на замовлення 15964 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 3PF 16V C0G 01005, Tolerance: ±0.25pF, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C030C020BC C0402C0G1C030C020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3PF 16V C0G 01005
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 3 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3 pF