Продукція > TDK > C0402C0G1C0R5C020BC
C0402C0G1C0R5C020BC
C0402C0G1C0R5C020BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.5pF 16Volts C0G +/-0.25pF
на замовлення 18365 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.5PF 16V C0G 01005, Tolerance: ±0.25pF, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C0R5C020BC C0402C0G1C0R5C020BC Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 0.5PF 16V C0G 01005
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.5 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.5 pF