Продукція > TDK > C0402C0G1C120K020BC
C0402C0G1C120K020BC
C0402C0G1C120K020BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 12pF 16volts C0G 10%
на замовлення 19858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C120K020BC C0402C0G1C120K020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 12PF 16V C0G 01005
товару немає в наявності