Продукція > TDK > C0402C0G1C150K020BC
C0402C0G1C150K020BC
C0402C0G1C150K020BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 15pF 16volts C0G 10%
на замовлення 19840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15PF 16V C0G 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 15 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C150K020BC C0402C0G1C150K020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 15PF 16V C0G 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 pF