Продукція > TDK CORPORATION > C0402C0G1C270K020BC
C0402C0G1C270K020BC
C0402C0G1C270K020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 27PF 16V C0G 01005
на замовлення 38935 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 27pF 16volts C0G 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C270K020BC C0402C0G1C270K020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 27PF 16V C0G 01005
C0402C0G1C270K020BC C0402C0G1C270K020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 27pF 16volts C0G 10%