Продукція > TDK CORPORATION > C0402C0G1C2R2C020BC
C0402C0G1C2R2C020BC
C0402C0G1C2R2C020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2PF 16V C0G 01005
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 16V 2.2pF C0G 0.25pF T: 0.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C2R2C020BC C0402C0G1C2R2C020BC Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 16V 2.2pF C0G 0.25pF T: 0.2mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
C0402C0G1C2R2C020BC C0402C0G1C2R2C020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2PF 16V C0G 01005