Продукція > TDK > C0402C0G1C910J
C0402C0G1C910J
C0402C0G1C910J TDK
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 91PF 16V C0G 01005
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 91 pF
на замовлення 13125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 91PF 16V C0G 01005, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 91 pF.
Інші пропозиції C0402C0G1C910J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1C910J C0402C0G1C910J Виробник : TDK C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 91PF 16V C0G 01005
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 91 pF