Продукція > TDK CORPORATION > C0402C0G1CR75C020BC
C0402C0G1CR75C020BC
C0402C0G1CR75C020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.75PF 16V C0G 01005
на замовлення 39770 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.75pF 16volts C0G 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C0G1CR75C020BC C0402C0G1CR75C020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.75PF 16V C0G 01005
C0402C0G1CR75C020BC C0402C0G1CR75C020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.75pF 16volts C0G 0.25pF