Продукція > KEMET > C0402C100D3GAC7867
C0402C100D3GAC7867
C0402C100D3GAC7867 KEMET
C0402C100D3GACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 25V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 25V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C100D3GAC7867 C0402C100D3GAC7867 Виробник : KEMET C0402C100D3GACTU Description: CAP CER 10PF 25V NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF