Продукція > KEMET > C0402C101F3GAC7867
C0402C101F3GAC7867
C0402C101F3GAC7867 KEMET
C0402C101F3GACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 25V NP0 0402
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 7166 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 25V NP0 0402, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402C101F3GAC7867 C0402C101F3GAC7867 Виробник : KEMET C0402C101F3GACTU Description: CAP CER 100PF 25V NP0 0402
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF