Продукція > TDK CORPORATION > C0402CH1C3R3C020BC
C0402CH1C3R3C020BC
C0402CH1C3R3C020BC TDK Corporation
C_Series_Rev2018.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3PF 16V CH 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.3 pF
на замовлення 19280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3PF 16V CH 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402CH1C3R3C020BC C0402CH1C3R3C020BC Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 3.3PF 16V CH 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.3 pF
товару немає в наявності
C0402CH1C3R3C020BC C0402CH1C3R3C020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.3pF 16volts CH 0.25pF