Продукція > TDK CORPORATION > C0402CH1C4R7C020BC
C0402CH1C4R7C020BC
C0402CH1C4R7C020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7PF 16V CH 01005
на замовлення 39125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.7CpF 16volts CH 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402CH1C4R7C020BC C0402CH1C4R7C020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 4.7PF 16V CH 01005
C0402CH1C4R7C020BC C0402CH1C4R7C020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 0.7CpF 16volts CH 0.25pF