Продукція > TDK CORPORATION > C0402CH1C680J020BC
C0402CH1C680J020BC
C0402CH1C680J020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 68PF 16V CH 01005
на замовлення 39640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 68pF 16volts CH 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402CH1C680J020BC C0402CH1C680J020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 68PF 16V CH 01005
C0402CH1C680J020BC C0402CH1C680J020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 68pF 16volts CH 5%