Продукція > TDK CORPORATION > C0402JB0G102M020BC
C0402JB0G102M020BC
C0402JB0G102M020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 4V JB 01005
на замовлення 39998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 1000pF 4volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402JB0G102M020BC C0402JB0G102M020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 4V JB 01005
C0402JB0G102M020BC C0402JB0G102M020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 1000pF 4volts JB 20%