Продукція > TDK > C0402JB0G472K020BC
C0402JB0G472K020BC
C0402JB0G472K020BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 4700pF 4volts JB 10%
на замовлення 19785 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 4V JB 01005, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402JB0G472K020BC C0402JB0G472K020BC Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap%28up%20to%2050V%29.pdf Description: CAP CER 4700PF 4V JB 01005
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 4700 pF