Продукція > TDK CORPORATION > C0402X5R1C331M020BC
C0402X5R1C331M020BC
C0402X5R1C331M020BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 16V X5R 01005
на замовлення 39900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 330pF 16volts X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0402X5R1C331M020BC C0402X5R1C331M020BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 330PF 16V X5R 01005
C0402X5R1C331M020BC C0402X5R1C331M020BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 01005 330pF 16volts X5R 20%